سبد خرید 0

وبلاگ

تفاوت Build با Rebuild در Visual Studio

تفاوت Build با ReBuild چیست ؟

اگر برنامه نویس سی شارپ باشید و یا اینکه تجربه کار کردن با Visual Studio را داشته باشید، قطعا Build و Rebuild برای شما آشناست.
همانطور که می دانید ، بر روی هر پروژه ای در Visual studio اگر کلیک راست کنید ، یک منویی به شما نمایش داده می شود که از گزینه های اول این لیست Build و Rebuild می باشد. در این مقاله قصد داریم به صورت خلاصه در مورد تفاوت Build و Rebuild کردن پروژه ها مطالبی را بیان کنیم تا از این به بعد با داشتن آگاهی کامل اقدام به استقاده از آنها نمایید.

Build Solution

تمامی اسمبلی هایی که تغییر کرده اند را Build می کند. در این حالت اگر اسمبلی ای هیچ تغییر نداشته باشد مجدد build نخواهد شد. زمانی که Build را کلیک میکنم، ابتدا بررسی می شود که کدام بخش ها یا اسمبلی ها تغییر کرده اند و فقط آن اسمبلی های تغییر کرده را Build میکند. این روش بسیار معمول می باشد.

Rebuild Solution

تمامی اسمبلی های موجود را فارغ از اینکه تغییری در آنها وجود داشته است یا خیر مجدد Build میکند.
معمولا بعضی وقت های متوجه می شویم که Visual studio تغییراتی را که اعمال کرده ایم در خروجی اعمال نکرده است ، در این مواقع معمولا برای اینکه تغییرات را در خروجی مشاده نماییم Rebuild میزنیم. با Rebuild کردن تمامی فایل های خروجی حذف شده و اصلا بررسی نمی شود که کدام اسمبلی ها تغییر کرده اند، و سپس کل پروژه مجدد Build می شود و خروجی حاصل می شود.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up